Dom Aktualności

wiadomości o firmie Jak rozsądnie rozmieścić półki na dokumenty?

Orzecznictwo
Chiny Henan Shengwei Furniture CO.,LTD. Certyfikaty
Chiny Henan Shengwei Furniture CO.,LTD. Certyfikaty
Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Jak rozsądnie rozmieścić półki na dokumenty?
najnowsze wiadomości o firmie Jak rozsądnie rozmieścić półki na dokumenty?

Rozmiar regału do przechowywania plików to zwykle H2100 * W900 * D560 mm.Ile regałów należy umieścić w pomieszczeniu z plikami?Jak to zorganizować?Wymaga to starannego zaprojektowania przez projektanta, w przeciwnym razie korzystanie z niego będzie bardzo niewygodne.

Przed zaprojektowaniem rozmieszczenia gęstych półek musimy z grubsza poznać pojemność pomieszczenia archiwum.Najlepiej mieć rysunek projektu pomieszczenia archiwum, abyśmy mogli obliczyć, ile gęstych półek może pomieścić całe pomieszczenie zgodnie z rozmiarem gęstej półki.Po przybliżonej liczbie zaprojektujemy rozmieszczenie gęstych półek zgodnie z rzeczywistą sytuacją w pomieszczeniu.

Ogólnie rzecz biorąc, rząd gęstych regałów składa się z 2 stojaków, jeśli jest ich mniej, i 7, jeśli jest ich więcej.Dzięki rozmiarowi podstawowemu można łatwo obliczyć układ i układ półek kompaktowych w archiwum.W zależności od różnych rozmiarów archiwów można je wydłużyć lub skrócić.Warto zauważyć, że jeśli liczba rzędów w regale kompaktowym przekracza 10, zwłaszcza gdy liczba grup jest stosunkowo duża, drzwi muszą być otwierane z obu stron, w przeciwnym razie otwieranie rzędów bocznych będzie bardzo pracochłonne.Ten układ jest nieracjonalny.Niektórzy nieodpowiedzialni producenci często stosują układ otwieranych drzwi z jednej strony, aby sprzedawać więcej zestawów kompaktowych półek.

Dodatkowo, w celu ułatwienia pracy personelowi zarządzającemu teczkami, między ścianą a gęstą półką pozostaje zwykle odległość jednego metra, co jest wygodne w obsłudze wózka na akta, a jeśli jest zbyt wąska to poczuje się przygnębiony i niekomfortowy.Jeśli przestrzeń w magazynie nie jest wystarczająco duża, powszechnie używany rozmiar jest nieodpowiedni lub nie chcesz marnować miejsca, możesz również dostosować rozmiar gęstej półki, aby zapewnić rozsądne wykorzystanie przestrzeni i humanitarne zarządzanie.

Również kierunek stojaka na pliki jest normalny.Wszyscy używamy korby z boku drzwi, ponieważ schludne szafki są również bardzo miłe dla oka podczas wchodzenia do drzwi, dając ludziom poczucie schludności i hojności.

Henan Shengwei Furniture Co., Ltd. jest profesjonalnym producentem regałów do przechowywania archiwów.Mamy bogate doświadczenie budowlane i prawdziwie odpowiedzialne podejście.Możesz bezproblemowo kupować od projektu przez produkcję po instalację.

Pub Czas : 2020-11-21 18:06:47 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Henan Shengwei Furniture CO.,LTD.

Osoba kontaktowa: Mr. Steven

Tel: +8618336789505

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)