Dom Aktualności

wiadomości o firmie O perspektywach stalowego przemysłu meblarskiego i jego czterech kierunkach rozwoju

Orzecznictwo
Chiny Henan Shengwei Furniture CO.,LTD. Certyfikaty
Chiny Henan Shengwei Furniture CO.,LTD. Certyfikaty
Im Online Czat teraz
firma Aktualności
O perspektywach stalowego przemysłu meblarskiego i jego czterech kierunkach rozwoju
najnowsze wiadomości o firmie O perspektywach stalowego przemysłu meblarskiego i jego czterech kierunkach rozwoju

W przypadku mebli źródłem jest drewno, ale w ostatnich latach, wraz ze stopniowym brakiem zasobów i nowym zapotrzebowaniem ludzi na zmiany konstrukcji mebli, wyróżnia się nowa kategoria mebli w tradycyjnych meblach z drewna litego i panelowego, czyli meble stalowe.
Wiesz, pierwsze produkty stalowe, które pojawiły się w naszym codziennym życiu, to najpowszechniejsza zastawa stołowa ze stali nierdzewnej oraz naczynia kuchenne i sanitarne, takie jak półki łazienkowe, łyżki, szafki itp. Ale teraz meble stalowe objęły całe gospodarstwo domowe, począwszy od stolik do herbaty, stół, łóżko i szafa do mebli wewnętrznych do mebli ogrodowych, a także meble stalowe zostały w pełni kompletne.
Chociaż całkowity udział w rynku mebli stalowych jest stosunkowo niewielki, tempo wzrostu tych trzech rodzajów mebli jest najszybsze.W przyszłości meble z litego drewna, płyt i stali będą stanowić trzy trzecie wzoru na chińskim rynku meblarskim.Wszystko to wskazuje, że w najbliższych latach meble stalowe staną się „główną siłą” rynku meblarskiego.
A więc w oparciu o te stalowe meble, jakie aspekty zostaną opracowane w przyszłości?Rozbijmy to.
1, zielony i ochrona środowiska
Wraz z ciągłym rozwojem gospodarki, poziom życia ludzi stale się poprawia, a wymagania dotyczące środowiska życia są również coraz wyższe.Oprócz dążenia do spersonalizowanego wyglądu, modnych i pięknych kolorowych mebli, ludzie są również bardzo zaniepokojeni ochroną środowiska przez meble mieszkalne.Meble stalowe, zgodnie z tą koncepcją ochrony środowiska, nie tylko będą naruszane zanieczyszczenie, ale także nie martwią się o formaldehyd, więc trend rozwoju branży stalowych mebli mieszkaniowych będzie również zmierzał w kierunku zielonej ochrony środowiska.
2, ekonomia online
Oczywiście e-handel meblowy stał się trendem tamtych czasów, a przemysł mebli stalowych nie jest wyjątkiem.„Kto odmówi dostępu do Internetu, któremu grozi eliminacja” nie jest już panikarzem.Niestety, większość przedsiębiorstw zajmujących się produkcją mebli ze stali nadal nie ma o tym pojęcia, a nawet pełne zrozumienia, pełne wątpliwości.Oczywiście w branży istnieją również perspektywiczne przedsiębiorstwa meblarskie.Jedni chętnie próbują sprzedawać ustandaryzowane produkty za pośrednictwem platform galerii handlowych tmall i Jingdong, inni budują platformę e-commerce, a jedną z nich jest marka Anshun, która specjalizuje się w produkcji stalowych mebli mieszkalnych.
3, spersonalizowane dostosowanie
Wraz z pojawieniem się nowej generacji grup konsumenckich po latach 80., 90. i 00. stopniowo ujawniają się ich osobowościowe cechy dążenia do osobowości i jaźni, a jednocześnie powodują zmianę koncepcji konsumpcji.W przeszłości branża mebli mieszkaniowych była poważnie „homogenizowana”, co powodowało ten sam produkt, podczas gdy nowe pokolenie grup konsumenckich odrzucało takie produkty, ale meble na zamówienie były przez nie bardziej faworyzowane, więc w tym kierunku będą się rozwijać również meble stalowe. .
4, niezależny projekt
Chiński przemysł wytwórczy przechodzi transformację, od masowej produkcji do marki.Branża mebli mieszkaniowych nieuchronnie doświadczy takiego „trudnego okresu”, porzuci przetwarzanie i produkcję o niskiej wartości dodanej, zacznie samodzielnie projektować produkty, tworzyć własne cechy produktu i zwiększać wartość dodaną produktów marki.Obecnie meble mieszkalne Anshun to robią, a ich rosnący zespół projektantów i coraz doskonalsza struktura przedsiębiorstwa są tego najlepszym dowodem.

Pub Czas : 2021-03-27 16:48:53 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Henan Shengwei Furniture CO.,LTD.

Osoba kontaktowa: Mr. Steven

Tel: +8618336789505

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)