Dom Aktualności

wiadomości o firmie Niedobór standardu branżowego bezpiecznego pudełka

Orzecznictwo
Chiny Henan Shengwei Furniture CO.,LTD. Certyfikaty
Chiny Henan Shengwei Furniture CO.,LTD. Certyfikaty
Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Niedobór standardu branżowego bezpiecznego pudełka
najnowsze wiadomości o firmie Niedobór standardu branżowego bezpiecznego pudełka

Po latach 90. XX wieku bezpieczny rynek w Chinach zaczął się szybko rozwijać, stając się jedną z głównych linii produktów w branży ochrony fizycznej oraz pojawieniem się wiodących w branży przedsiębiorstw, takich jak Yongfa i EPP.Jednak bezpieczna branża wciąż znajduje się w „erze potencjalnej”, a problem niestandardowych standardów sprawia, że ​​tempo bezpiecznego rozwoju jest mniej zwinne.To, jak przekształcić potencjał w rzeczywiste korzyści i ujednolicić rynek, stało się tematem często poruszanym przez ludzi z branży.
Standardową certyfikację sejfu można prześledzić do 2004 roku. Na początku sierpnia zaczęto ogłaszać obowiązkowy system certyfikacji produktów, a wszyscy producenci zaczęli przechodzić przez procedury certyfikacji, głównie poprzez testowanie produktu i przegląd fabryczny.Przedsiębiorstwa, które przeszły certyfikację, otrzymają certyfikat odpowiednich modeli.Jednocześnie znaki 3C będą dozwolone na produktach, które przeszły certyfikację, a znaki 3C będą dodawane na produktach, które nie przeszły certyfikacji 3C. Oznakowane przedsiębiorstwo powinno unieważnić certyfikat i ukarać go.1 października 2005 r. W całym kraju rozpoczęto wdrażanie tego rozporządzenia, a także rozpoczął nadzór i kontrolę rynku.
Jednak wraz z rozwojem rynku tego rodzaju certyfikacja 3C nie nadąża za tempem rynku.Nie może obejmować nowych produktów na rynku, takich jak skrytka depozytowa i specjalna skrytka depozytowa.Ma na celu jedynie zabezpieczenie przed kradzieżą sejfu, ale nie ma przepisów dotyczących ognioodporności, antymagnetycznej, wodoodpornej i innych funkcji sejfu.Te dwie główne wady stały się przeszkodą w rozwoju skrytki depozytowej.
Skrytka depozytowa jest pochodną rynku skrytek depozytowych.W porównaniu z sejfem ma niskie parametry bezpieczeństwa i nie musi przechodzić certyfikacji 3C.Ale ponieważ jego wygląd i bezpieczeństwo są podobne, cena jest stosunkowo tania, więc niektórzy konsumenci wybierają sejf.Na obecnym rynku skrytki depozytowe ukształtowały określoną skalę i zajmują znaczną część w sprzedaży przedsiębiorstw.Autor stwierdził, że rośnie wolumen sprzedaży skrytek depozytowych, nawet niektóre sklepy nie postawiły skrytek z logo CCC, wszystkie są skrytkami depozytowymi, a skrytki stały się pierwszym produktem jakiegoś sklepu. właściciele.
Hegel powiedział kiedyś: „istnienie jest racjonalnością”.Każda rzecz ma swój powód, a skrytka depozytowa nie jest wyjątkiem.Podsumowując powody, dla których konsumenci decydują się na zakup skrytek depozytowych, widzimy, że: po pierwsze, wygląd sejfów nie różni się od skrytek depozytowych, ale cena jest znacznie niższa;po drugie, konsumenci nie rozumieją konkretnych różnic między skrytkami depozytowymi a skrytkami depozytowymi, a sejfy produkowane przez każdego producenta są również różne, więc oczywiście nie jest łatwo stwierdzić, gdzie występują różnice;Wreszcie poziom konsumpcji w Chinach i ekonomiczne warunki życia decydują o tym, że skrytki depozytowe nadal zajmują miejsce na rynku cywilnym.W przypadku niejasnego zróżnicowania funkcji łatwiej wybrać produkty o relatywnie niskich cenach.W tym przypadku przedsiębiorstwo również zaspokoi zapotrzebowanie rynku, prawie każdy bezpieczny producent produkuje bezpiecznie, a produkuje bezpiecznie.W ten sposób to samo przedsiębiorstwo sprawia, że ​​skrytka depozytowa staje się utrapieniem dla przedsiębiorstwa.Z jednej strony istnieje popyt na rynku i jeśli przedsiębiorstwo chce osiągnąć zysk, musi brać pod uwagę faktyczny popyt rynku.Z drugiej strony, ponieważ tego typu skrytki nie posiadają certyfikatu 3C, specyfikacje produkcyjne sejfów nie mogą być ujednolicone, wszystkie przedsiębiorstwa produkują według własnych standardów, a Biuro Dozoru Technicznego nie może ograniczać depozytu. box podczas egzekwowania prawa, co skutkuje nierówną jakością produktów i chaosem na rynku.W rezultacie przedsiębiorstwa wydają się mieć dylemat.Jak rozwiązać tę sprzeczność?
Dokładna analiza problemów powodowanych przez skrytkę depozytową może znaleźć dwie różne sytuacje.Pierwsza sytuacja jest taka, że ​​konsumenci wiedzą, że skrytka depozytowa nie przeszła certyfikacji 3C, ale do ostatecznej sprzedaży nadal kupuje sejf.Druga sytuacja jest taka, że ​​konsumenci nie rozumieją bezpiecznych produktów i nie wiedzą, że sejf powinien mieć logo 3C, więc kupują sejf jako sejf.W obliczu tych dwóch sytuacji Ma Chenggang, dyrektor Ningbo Chiqiu security equipment Co., Ltd., w rozmowie z autorem uważa, że ​​opóźnienie odpowiednich krajowych norm jakości produktów stało się głównym problemem, z jakim boryka się rozwój bezpieczny przemysł: „obecnie kraj tylko z grubsza podzielił skuteczność zabezpieczenia przed kradzieżą i wydał tylko dwa standardy jakości bezpieczne / bezpieczne, które zajmują duży udział w rynku. Nawet większość sejfów nie jest objęta ubezpieczeniem. Konsumenci często kupują sejfy (szafki), które ich zdaniem są zabezpieczone przed kradzieżą. W rzeczywistości są to sejfy o słabych właściwościach antykradzieżowych. Gdy coś pójdzie nie tak, zostaną one bardzo przypadkowo wyważone. W rezultacie konta zostaną zliczone sejfy, które wyrządzą wielką szkodę branży. ”Pan Ma zasugerował, że państwo powinno na czas wprowadzić bardziej kompleksowe i szczegółowe standardy jakości produktów, aby konsumenci mogli łatwo odróżnić sejf od sejfu i kupować produktyspełniające ich psychologiczne oczekiwania.W odróżnieniu od pana Ma, Cao Jun, zastępca dyrektora generalnego Ningbo EPP Industrial Co., Ltd. uważa, że ​​głównym powodem zmiany udziału w rynku skrytek depozytowych jest to, że ludzie nie zwracają dużej uwagi na skrytki depozytowe, a świadomość marki skrytek depozytowych jeszcze się nie zaczęła.Zamiast zajmować się formułowaniem standardów, lepiej zacząć od samego przedsiębiorstwa, aby poprawić jakość produktów, a standardy nie przyniosą rewolucji w branży. Zmiany w środowisku.Po latach rozwoju nadal nie ma wiodącego przedsiębiorstwa w branży bezpiecznej.Jest to pierwsza rzecz, którą przedsiębiorstwa powinny rozważyć w celu poprawy reputacji marki, ukształtowania własnych cech produktu i rozsławienia branży.

Pub Czas : 2021-02-28 15:56:37 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Henan Shengwei Furniture CO.,LTD.

Osoba kontaktowa: Mr. Steven

Tel: +8618336789505

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)